Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Bydgoszcz

Wiadomości z Bydgoszczy: Naturalne sposoby walki z infekcją

6.05.2019, Kluby zdrowia

Wolontariusze Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej zapraszają 12.05.2019 (niedziela) o godz. 17.00 na spotkanie Klubu Zdowia w Bydgoszczy przy ul. Lipowej 9 (filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej). Temat wykładu: "Naturalne sposoby walki z infekcją".

Infekcja, czyli wtargnięcie i namnażanie się bakterii lub wirusów w naszym organizmie, spotyka przeciętnego Polaka przynajmniej raz w roku, objawiając się bólem mięśni, gardła, gorączką, kaszlem, zmianami skórnymi itp. Pewne jest, że bakterii i wirusów nie pozbędziemy się z otaczającego środowiska... Jak zatem z nią walczyć i jednocześnie podnosić odporność naszego organizmu a nie osłabiać? Kiedy konieczny jest antybiotyk a kiedy można leczyć się "babcinymi" sposobami? Jakie leki serwuje nam Natura w tym temacie? Na te i podobne pytania postaramy się odpowiedzieć w kolejnym wykładzie Klubu Zdrowia. Gościem specjalnym będzie mgr farmacji Pani Wiktoria Pałasiewicz. Zapraszamy!

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

2 205 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Kujawsko-Pomorski
Filia Bydgoszcz
ul. Lipowa 9
85-062 Bydgoszcz

Nr konta bankowego:
83 2030 0045 1110 0000 0293 3540

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij