Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Bydgoszcz

Bydgoszcz: Niesamowite odkrycia 5-20.10.2018

14.09.2018, nieprzypisany

NIESAMOWITE ODKRYCIA – to cykl spotkań, jakie przygotowała dla Was Chrześcijańska Służba Charytatywna – Filia w Bydgoszczy.

Znajomość historii jest niezwykle cenna w życiu każdego człowieka. Historia i dzieje naszych przodków stanowią fundament do budowania teraźniejszości. Niejednokrotnie pozwalają nam też uczyć się na cudzych błędach, myśleć w logiczny sposób, wyciągać wnioski i zrozumieć jak minione wydarzenia  będą kształtowały naszą przyszłość. Jednym z zadań naszej fundacji jest prowadzenie działań w zakresie nauki, edukacji, oświaty i wychowania.

I właśnie teraz chcemy realizować je po raz pierwszy w Bydgoszczy, zapraszając na bezpłatne wykłady z cyklu: Niesamowite Odkrycia – starożytne tajemnice odkrywają przyszłość.

Wykłady skierowane są do wszystkich osób zainteresowanych archeologią oraz pięknem starożytnego świata. Prelegentem będzie Pan Mark Wilson – australijski naukowiec specjalizujący się w archeologii i historii starożytnych cywilizacji.

Spotkania są całkowicie bezpłatne. Odbędą się w dniach 5-20 października w  Hotelu City  przy ulicy 3 Maja 6 w Bydgoszczy.

Na pierwszy wykład zapraszamy już 5 października (piątek) o godzinie 17.30.

Szczegółowe informacje i rezerwacja miejsc możliwa jest pod numerem telefonu: 667 608 090

Przyjdź i poznaj niezwykłe prezentacje. Zapraszamy!

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

2 205 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Kujawsko-Pomorski
Filia Bydgoszcz
ul. Lipowa 9
85-062 Bydgoszcz

Nr konta bankowego:
83 2030 0045 1110 0000 0293 3540

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij