Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Bydgoszcz: Niesamowite odkrycia 5-20.10.2018

NIESAMOWITE ODKRYCIA – to cykl spotkań, jakie przygotowała dla Was Chrześcijańska Służba Charytatywna – Filia w Bydgoszczy.

Znajomość historii jest niezwykle cenna w życiu każdego człowieka. Historia i dzieje naszych przodków stanowią fundament do budowania teraźniejszości. Niejednokrotnie pozwalają nam też uczyć się na cudzych błędach, myśleć w logiczny sposób, wyciągać wnioski i zrozumieć jak minione wydarzenia  będą kształtowały naszą przyszłość. Jednym z zadań naszej fundacji jest prowadzenie działań w zakresie nauki, edukacji, oświaty i wychowania.

I właśnie teraz chcemy realizować je po raz pierwszy w Bydgoszczy, zapraszając na bezpłatne wykłady z cyklu: Niesamowite Odkrycia – starożytne tajemnice odkrywają przyszłość.

Wykłady skierowane są do wszystkich osób zainteresowanych archeologią oraz pięknem starożytnego świata. Prelegentem będzie Pan Mark Wilson – australijski naukowiec specjalizujący się w archeologii i historii starożytnych cywilizacji.

Spotkania są całkowicie bezpłatne. Odbędą się w dniach 5-20 października w  Hotelu City  przy ulicy 3 Maja 6 w Bydgoszczy.

Na pierwszy wykład zapraszamy już 5 października (piątek) o godzinie 17.30.

Szczegółowe informacje i rezerwacja miejsc możliwa jest pod numerem telefonu: 667 608 090

Przyjdź i poznaj niezwykłe prezentacje. Zapraszamy!

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij